Piknik rodzinny „Żegnaj, szkoło!” w Porcie Rumia

Piknik rodzinny „Żegnaj, szkoło!” w Porcie Rumia

- kategoria Aktualności

Z okazji rozpoczęcia wakacji 22 czerwca na parkingu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na najmłodszych i ich rodziców czeka wiele atrakcji, w tym dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, a także stoiska z rękodziełem i zabawkami oraz food trucki. Na 200 pierwszych uczniów, którzy pochwalą się świadectwami z czerwonym paskiem, czekają upominki.

Powitanie lata nie obędzie się bez radosnej zabawy, muzyki i ulubionych przekąsek! Na imprezie organizowanej 22 czerwca w Porcie Rumia każdy znajdzie dla siebie miłą niespodziankę. 200 uczniów, którzy jako pierwsi pochwalą się świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma od Portu Rumia wakacyjny upominek!

Na wszystkie rodziny z dziećmi czekają kącik z klockami oraz dmuchaną zjeżdżalnią, a także stoiska z rękodziełem i zabawkami. Ci, którzy zgłodnieją podczas czerwcowych zabaw, będą mogli wybierać spośród oferty stoisk z przekąskami, słodyczami oraz spróbować potraw serwowanych z obecnych na miejscu food trucków. Beztroskim chwilom będzie towarzyszyła muzyka, która uprzyjemni pobyt na świeżym powietrzu i spotkania w gronie najbliższych.

Akcja pt. „Żegnaj, szkoło!” odbędzie się 22 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Atrakcje będą dostępne od godz. 11.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *