„Młodzi śpiewają Wojtyłę” – pierwszy taki konkurs

„Młodzi śpiewają Wojtyłę” – pierwszy taki konkurs

- kategoria Aktualności, Artyści, Kultura, Religia
mat. Fabryka Kultury

Organizowany przez Fabrykę Kultury w Redzie, we współpracy z Agencją Artystyczną Falala, konkurs ma na celu wspieranie młodych talentów wokalnych, promowanie aktywności młodzieży z Redy i całego naszego województwa, a także przybliżenie młodemu pokoleniu poezji Karola Wojtyły.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół oraz ośrodków kultury z całego województwa pomorskiego. Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe (decyduje rok urodzenia uczestników): 11-13 lat, 14-16 lat, 17-20 lat.

Finaliści wezmą udział w warsztatach wokalnych, wystąpią podczas koncertu finałowego w towarzystwie muzyków, a także otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Laureat nagrody Grand Prix nagra w studio premierowy utwór, skomponowany przez Weronikę Korthals-Tartas i Mirosława Hałendę do jednego z wierszy Karola Wojtyły.

Koncert finałowy konkursu „Młodzi śpiewają Wojtyłę” odbędzie się 3 maja 2019 roku w parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego w Redzie (ul. Fenikowskiego 4) o godz. 19:00. Tego samego dnia o godz. 15:00 odbędzie się próba generalna koncertu, na której obecność finalistów będzie obowiązkowa.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: agencjaartystycznafalala@gmail.com lub dostarczyć osobiście: Fabryka Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a do dzisiaj do godz. 20:00. W zgłoszeniu należy zawrzeć FORMULARZ z podpisem rodzica uczestnika niepełnoletniego, plik filmowy/audio lub odnośnik z nagraniem zgłoszeniowym uczestnika i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną.

Lista osób zakwalifikowanych do konkursu zostanie udostępniona 15.04.2019 r. na stronach mdk.reda.pl oraz na www.facebook.com/AgencjaArtystycznaFalala

Szczegółów dotyczących konkursu udziela p. Weronika Korthals-Tartas pod numerem tel. 601-694-501 oraz adresem email: agencjaartystycznafalala@gmail.com

źródło: Fabryka Kultury

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *