Bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla ciężarnych

Bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla ciężarnych

- kategoria Aktualności, Ciekawostki, Wydarzenia
Bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla ciężarnych

Przyszła mamo, zadbaj o siebie! Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Port Rumia CH Auchan zapraszają na bezpłatne badania oraz konsultacje medyczne.

mat. prom. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo
mat. prom. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to aktywności czekające na wszystkie mamy, które 29 czerwca odwiedzą Port Rumia CH Auchan w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019”. Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać, jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy edukować mamy, by mogły podejmować rozważne decyzje, dające im poczucie bezpieczeństwa.

Na naszych bezpłatnych, corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań. Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D. Badanie daje możliwość „podglądania” dziecka w brzuchu mamy. Widok poruszającego się malucha to niezapomniane emocje dla rodziców, które budują więź z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym.

W Porcie Rumia, na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady, jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak w przypadku zagrożenia życia udzielić maluchowi pierwszej pomocy.

Aktywne mamy zapraszamy do udziału w organizowanych konkursach oraz sesji zdjęciowej.

CELE

  • Ochrona zdrowia mamy i dziecka
  • Poszerzenie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka
  • Przygotowanie do świadomego macierzyństwa

Rumska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2019” odbędzie się 29 czerwca w Porcie RUMIA CH Auchan, ul. Grunwaldzka 104 w godzinach 11:00 – 16:00.

mat. prom. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo
mat. prom. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo

Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej Szczęśliwe Macierzyństwo

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *